INFORMACJA DLA RODZICÓW

utworzone przez | kw. 7, 2021 | Aktualności

PRZEDSZKOLE  NR 8 W  ZAWIERCIU  INFORMUJE  RODZICÓW, ŻE  DO   18  KWIETNIA  PRZEDŁUŻONE  ZOSTAŁO  NAUCZANIE  ZDALNE DLA  WSZYSTKICH  SZKÓŁ  PODSTAWOWYCH  I  PONADPODSTAWOWYCH. PRZEDSZKOLA I  ŻŁOBKI RÓWNIEŻ  POZOSTAJĄ  ZAMKNIĘTE.  NAUKA  ZDALNA  OBEJMUJE  WSZYSTKICH  UCZNIÓW  BEZ  WZGLĘDU  NA  ETAP  EDUKACYJNY.

PROSIMY  CODZIENNIE  ZAGLĄDAĆ  DO  ZAKŁADEK  GRUPOWYCH  I  REALIZOWAĆ  Z  DZIEĆMI   ZAJĘCIA  DYDAKTYCZNE.  GRUPA  „BIEDRONKI” REALIZUJE  ZAJECIA  Z  ZAKŁADKI  ” MISIE”.  PANI  AGNIESZKA  CODZIENNIE  ZAMIESZCZA  DLA  DZIECI  ZADANIA  DO  WYKONANIA.

DO  PRZEDSZKOLA  W  DALSZYM  CIĄGU  MOGĄ  UCZĘSZCZAĆ  DZIECI   PRACOWNIKÓW    MEDYCZNYCH I  SŁUŻB PORZĄDKOWYCH (ŻOŁNIERZY,  FUNKCJONARIUSZY  POLICJI,  STRAŻY  POŻARNEJ –  ZGODNIE  Z  WYTYCZNYMI).  RODZICE  DZIECI,  KTÓRE  MUSZĄ  ZOSTAĆ  W  DOMU,  MAJĄ  MOŻLIWOŚĆ  KORZYSTANIA  Z  DODATKOWEGO  ZASIŁKU  OPIEKUŃCZEGO.