WAŻNA INFORMACJA DLA RODZICÓW

utworzone przez | Mar 26, 2021 | Aktualności

Rząd zdecydował o zaostrzeniu panującego już lockdownu na terenie całego kraju. Nowe obostrzenia będą obowiązywać od 27 marca do 9 kwietnia. Jest to reakcja na wciąż rosnącą liczbę nowych zakażeń koronawirusem.   Zdecydowano o dodatkowych środkach ostrożności w związku z narastającą trzecią falą pandemii koronawirusa.
Ze względu na bezpieczeństwo dzieci i rodziców zamknięte zostaną żłobki i przedszkola. Wyjątkiem będzie sprawowanie opieki nad dziećmi pracowników medycznych i służb porządkowych (m.in. żołnierzy, funkcjonariuszy policji i straży pożarnej). Rodzice będą mogli skorzystać z dodatkowego zasiłku opiekuńczego.
Dyrektor Przedszkola  nr 8 w Zawierciu informuje, że od poniedziałku 29 marca  do 9 kwietnia 2021r. przechodzimy na nauczanie zdalne. Będziemy pełnić dyżur dla dzieci służb medycznych i mundurowych. Proszę Rodziców o codzienne śledzenie naszej strony internetowej. Na stronach grupowych wychowawcy będą zamieszczać zajęcia  z dziećmi.