Święto Niepodległości- 8.11.2019r.

11 listopada obchodzimy Święto Niepodległości. W przedszkolu od najmłodszych lat uczymy dzieci przywiązania do swojej Ojczyzny, do ziemi rodzinnej, wpajamy szacunek dla polskich symboli. W naszym przedszkolu dzisiaj-8 listopada odbyła się uroczystość z okazji Święta Niepodległości. Podczas występu dzieci recytowały wiersze patriotyczne, śpiewały piosenki oraz tańczyły.  O godzinie  11:11 wszyscy  odśpiewali  „Mazurka Dąbrowskiego”, włączając się w ogólnopolską  akcję  „Szkoła do hymnu”. Po uroczystości  dzieci kolorowały flagę Polski- kolorowankę, którą otrzymały od przedstawicieli Centrum Rozwoju Lokalnego obecnych na naszej uroczystości. Dzięki udziałowi w tego typu uroczystościach  przedszkolaki od najmłodszych lat  uczą się patriotyzmu, kształtują pozytywne postawy i uczucia patriotyczne.