Pasowanie na przedszkolaka 10.10.2019

Dnia 10.10.2019- ta data pozostanie na długo w naszej pamięci – Misie stały się prawdziwymi przedszkolakami!

„Pasowanie na przedszkola” to pierwsza ważna uroczystość dla dzieci z grupy „Misie”. Przedszkolaki zaprezentowały krótki występ artystyczny a następnie dzieci zostały pasowane przez  Panią Poseł na Sejm Danutę Nowicką, która przygotowała dla dzieci upominki. Pani Dyrektor Krystyna Koczur przekazywała gratulacje a wychowawczyni Drabek Roksana dyplomy. Po uroczystości na dzieci czekał słodki poczęstunek. Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie ale trzymały się bardzo dzielnie 🙂 Dzieciaki gratulujemy!

Serdecznie dziękuję wszystkim rodzicom zaangażowanym w przygotowanie poczęstunku i prezentów dla dzieci.