Pasowanie na Przedszkolaka- 9.10.

Pasowanie na przedszkolaka to pierwsza uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły „przygodę z przedszkolem”. To wyjątkowa uroczystość, która w naszej grupie odbyła się dzisiaj- 9 października. W tym dniu gościliśmy Pana Prezydenta Miasta Zawiercie oraz Panią Dyrektor naszego przedszkola. Biedronki śpiewały, tańczyły, a rodzice rozwiązywali zagadki. Pan Prezydent dokonał pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Nie zabrakło dyplomów, upominków i słodkiego poczęstunku. Dla przedszkolaków i rodziców był to dzień pełen miłych wrażeń i emocji. Gratulujemy Wam Biedroneczki!  Dziękujemy wszystkim Państwu za liczne przybycie.

Dziękujemy Rodzicom za pomoc w organizacji Pasowania na Przedszkolaka, a szczególnie Trójce Grupowej- Pani Angelice, Pani Sylwii i Pani Magdzie.