17.05.2016r.- Ekologiczny Pokaz Mody

W Miejskim Ośrodku Kultury w Zawierciu odbył się „Ekologiczny pokaz mody przedszkolaka” , w którym wzięły udział również dzieci z naszej grupy ( Natalia K., Natalia M.,Malwinka). Kibicowały im „Smerfy” z gr. IV oraz rodzice dzieci uczestniczących. W ramach konkursu dzieci zaprezentowały przygotowane przez rodziców stroje wykonane z surowców wtórnych i odpadów komunalnych. Celem konkursu było propagowanie idei segregacji odpadów oraz możliwości ich powtórnego wykorzystania. Organizatorem wydarzenia był Referat Gospodarki Komunalnej Urzędu Miejskiego w Zawierciu.

Nasze Przedszkole „Bajkoludki” zajęło wysokie drugie miejscegratulujemy naszym modelkom i modelowi, a Rodzicom dziękujemy za zaangażowanie i piękne stroje.