Kończymy rok szkolny

We wtorek 23 czerwca dzieci  z grupy ,,Misie” uroczystym występem zakończyły swój pierwszy rok szkolny w naszym przedszkolu. Było to duże wydarzenie dla wszystkich dzieci i ich rodziców. Tańcem i piosenką pożegnaliśmy się na całe wakacje. Po występie dzieci otrzymały upominki – książki, dyplomy i słodycze – z rąk Pani Dyrektor.  Dzieci, wspólnie z rodzicami zeszły po występie na słodki poczęstunek. Śmiechom i dobrej zabawie nie było końca. W ciągu całego roku dzieci nawiązały wiele przyjaźni. Poznały się ze sobą i bardzo polubiły. Żal było niektórym z nich  rozstawać się na czas wakacji. Po wakacjach na pewno chętnie wrócą do nowej grupy i nowej sali zabaw. Udanych, radosnych, słonecznych wakacji drogie ,, Misie”!! Wracajcie wypoczęci i zadowoleni po wakacjach!!!