Dzień dziecka

W poniedziałek obchodziliśmy Dzień Dziecka. W naszym przedszkolu było wiele zabawy i radości. Na początek urządziliśmy w sali wiele zabaw i konkursów, np. zabawy z balonikami- ,,walcz o balon”, tańczyliśmy przy muzyce, zgadywaliśmy , kogo brakuje i graliśmy w parząca piłkę. Po zabawie i słodkich upominkach wyszliśmy na podwórze przedszkolne, gdzie czekała na nas kolorowa gąsiennica- największa atrakcja dnia. Nie wszyscy mieli odwagę wejść do środka, ale było wiele śmiechu. Będąc na podwórku spędziliśmy czas na sportowo – graliśmy w piłkę, rzucaliśmy ją do kosza, skakaliśmy na trampolinie. Gdy wychodziliśmy do domu dostaliśmy upominki z okazji naszego święta, które zakupiły nasze mamy. Bardzo im dziękujemy!