Rocznik 2016-2017

Koniec roku szkolnego u ,, Pajacyków”

W czwartek , 22 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny. Dzieci mówiły wierszyki, śpiewały piosenki i tańczyły. Radośnie powitaliśmy lato i wakacje! Po występie każde z dzieci otrzymało pamiątkowy dyplom i książkę na pamiątkę. Nasze mamy przygotowały słodki poczęstunek.

Dziękujemy! Życzymy udanych wakacji!

Do widzenia przedszkole, witajcie wakacje!!! – 23.06.17r.

W piątek 23 czerwca w naszej grupie miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017. Biedroneczki na zakończenie roku szkolnego zaprezentowały występ artystyczny. Rodzice, którzy uczestniczyli w uroczystości zobaczyli swoje pociechy tańczące, recytujące i śpiewające, nagradzając je gromkimi brawami. Były także dyplomy i prezenty dla przedszkolaków oraz podziękowania dla rodziców.

 

19.06.2017r.- Zakończenie roku szkolnego

19 czerwca uroczyście pożegnaliśmy dzieci, które odchodzą do szkoły. Będziemy za Wami tęsknić, pozostałe dzieci pożegnały przedszkole na czas wakacji. Były wiersze, piosenki i taniec. Dzieci otrzymały książki i dyplomy. Był też słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Dziękujemy rodzicom za pomoc i zaangażowanie w życie przedszkola oraz dzieciom za cały rok szkolny. Wszystkim życzymy wspaniałych wakacji. 🙂

„PRZEDSZKOLA CZAS JUŻ MINĄŁ…” 19.06.2017.

We wtorek zakończyliśmy kolejny, a zarazem ostatni już rok w przedszkolu. Pożegnaliśmy przedszkole, powitaliśmy wakacje.  Nasi Rodzice wysłuchali wierszy w naszym wykonaniu, a także piosenek, obejrzeli tańce: poloneza, polkę i tarantellę. Byli również świadkami naszych łez – trudno rozstać się po wspólnie spędzonych czterech latach.
Finałem uroczystości był poczęstunek przygotowany przez Rodziców, lody oraz „smerfny” tort.   Było również pamiątkowe zdjęcie.
Do widzenia!

W serduszkach naszych pamięć tkwi
o dniach spędzonych tutaj.
Tak dobrze razem było nam,
w przedszkolnych, ciepłych murach.

W przedszkolu to ostatni dzień,
rozstania nadszedł czas.
I powolutku, cicho –
już opuszczamy Was.

Do widzenia przedszkole!- 21.06.

W środę „MISIE”  uroczyście pożegnały przedszkole na czas wakacji. Przedszkolaki pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Pamiętaliśmy o wspólnych zabawach z rodzicami. Dzieci otrzymały książki i dyplomy. Był też słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. 

Dziękujemy dzieciom za ten wspaniały rok, a Rodzicom za zaangażowanie i za pomoc.

 Wszystkim życzymy wspaniałych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

WOPR- 14.06.

W przedszkolu gościliśmy ratownika WOPR-u. Pan Zbyszek przypomniał nam zasady bezpiecznego zachowania podczas wakacji. Pamiętajmy o nich, wakacje tuż, tuż!

Teatrzyk „Skrzat” z Krakowa-14.06.

W środę w naszym przedszkolu wystąpili aktorzy Teatru „Skrzat” z Krakowa. Przedstawili nam bajkę o przygodach Nutki i Trubadura w Warszawie. Była też wspólna zabawa z aktorami.

Bezpieczne wakacje

W środę gościliśmy ratownika WOPR, który przypomniał dzieciom o zasadach bezpiecznej zabawy w czasie wakacji. Pan Zbigniew pokazał dzieciom, jak należy udzielać pierwszej pomocy, czego możemy używać , ratując tonącego i jak należy zachować się wobec nieznajomych. Przypomnieliśmy sobie również numery telefonów alarmowych. Mogliśmy usiąść w łodzi ratownika i obejrzeć jej wyposażenie. Już niedługo wakacje!

BEZPIECZNE WAKACJE – KINOPRZEDSZKOLE 13.06.2017.

We wtorek po raz ostatni byliśmy w Miejskim Ośrodku Kultury na zajęciach, kończących cykl Interdyscyplinarnego Programu Edukacji Medialnej pt. „Piękna nasza Polska cała”. Tematem ostatnich zajęć było bezpieczeństwo podczas wakacji. Przypomnieliśmy sobie zasady obowiązujące w górach, nad wodą, w mieście, w co należy wyposażyć plecak, walizkę, jak zachować się w lesie. Obejrzeliśmy filmy: „Reksio ratownik”, „Zmylony trop”, „Reksio Robinson”.

Życzymy wszystkim słonecznych, kolorowych, pełnych dobrych wrażeń i wspomnień oraz bezpiecznych wakacji!

 

Bezpieczne wakacje – 14.07.17r.

We środę nasze przedszkole odwiedził zaprzyjaźniony z naszym przedszkolem ratownik WOPR-u Pan Zbyszek Fielek i przypomniał podstawowe zasady bezpiecznego zachowania podczas wakacji, numery alarmowe i sposoby zachowania w niebezpiecznych sytuacjach. Zajęcia odbyły się na placu przedszkolnym, mogliśmy wejść do łodzi ratunkowej i kolejno siąść za jej sterem.