Rocznik 2013-2014

LATO W PRZEDSZKOLU

Koniec roku przedszkolnego

Studenci-praktykanci prowadzą u nas zajęcia – 25.06.2014

Dzisiaj zajęcia prowadziła u nas pani Patrycja, zadanie miała utrudnione, bo były z nami maluszki – brrrrawo!!! Rozmawialiśmy o emocjach: rozpoznawaliśmy i sami wyrażaliśmy różne stany emocjonalne.

W Urzędzie Miejskim – 23 czerwiec

To już jedna z ostatnich pieszych wycieczek Leśnych Ludków. Dzisiaj byliśmy z wizytą u Pana Prezydenta.  Poznaliśmy specyfikę pracy urzędników, zwiedziliśmy Urząd Miasta, a nawet mieliśmy okazję porozmawiać z „głową” naszego miasta w sali sesyjnej. Pamiątkowym zdjęciom nie było końca….

W Urzędzie Miasta- 23.06.2014r.

Dzisiaj byliśmy na wycieczce w Urzędzie Miasta. Byliśmy gośćmi Pana Prezydenta w Jego gabinecie. Niektórzy z nas mogli zasiąść na fotelu prezydenckim. W sali obrad prowadziliśmy”poważne rozmowy” z Panem Prezydentem, przez mikrofon zadawaliśmy pytania dotyczące pracy Prezydenta Miasta. To spotkanie zakończyliśmy wspólnym zdjęciem. Najbardziej smakowały nam „prezydenckie cukierki”. Byliśmy również w siedzibie Straży Miejskiej oraz w Wydziale Edukacji. Pełni wrażeń wróciliśmy do przedszkola. „Ale było fajnie!”- mówiły dzieci.

Do widzenia przedszkole- 18.06.2014r.

…”lalki, klocki dziś żegnamy, wszystkie ładnie poskładamy… A my jedźmy na wakacje!”- tak, tak właśnie dziś pożegnaliśmy się z przedszkolem na wakacje. Były wiersze, piosenki, tańce i wiele niespodzianek.Morze, góry, jeziora na nas już czekają.Do widzenia przedszkole. Do zobaczenia we wrześniu.

13.06.2014r.- Żegnaj Kochane Przedszkole

Dzisiaj”Smerfy”, najstarsza grupa przedszkolaków pożegnała się z przedszkolem. Dzieci recytowały wiersze,  śpiewały piosenki, a wraz z rodzicami podziękowały wychowawczyniom i wszystkim pracownikom przedszkola. Przedszkolaki wystąpiły także w przedstawieniu „Kopciuszek”, wspaniale wcielając się w role. Nie zabrakło również prezentów przygotowanych przez rodziców. Największą  atrakcją był wspaniały smerfowy tort. W uroczystości udział wzięli Andrzej Kaźmierczak – naczelnik Wydziału Edukacji i Jolanta Pawula – była dyrektor „Bajkoludków”.

07.06.2014r.- Występ pod MOK

Z okazji zakończenia obchodów Dnia Dziecka dzieci z najstarszych grup zawierciańskich przedszkoli wystąpiły na scenie przed MOK. Nasze przedszkole reprezentowały „SMERFY”, które w pięknych strojach jak na „Bajkoludki ” przystało najpierw zaśpiewały hymn naszego przedszkola, a później pięknie zatańczyli taniec „Polka- Kowbojka” 🙂

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU – 16 czerwiec

To już ostatni rok razem! Większość z Nas idzie już do szkoły, ale ostatnie dni zapadną Wszystkim w pamięci. Leśne Ludki jak zawsze bawią się wyśmienicie, zapraszając do zabawy, Panią Dyrektor, personel przedszkola i rodziców.

Nasze zajęcia