Galerie – Leśne Ludki – 2013-2014

Studenci-praktykanci prowadzą u nas zajęcia – 25.06.2014

Dzisiaj zajęcia prowadziła u nas pani Patrycja, zadanie miała utrudnione, bo były z nami maluszki – brrrrawo!!! Rozmawialiśmy o emocjach: rozpoznawaliśmy i sami wyrażaliśmy różne stany emocjonalne.

W Urzędzie Miejskim – 23 czerwiec

To już jedna z ostatnich pieszych wycieczek Leśnych Ludków. Dzisiaj byliśmy z wizytą u Pana Prezydenta.  Poznaliśmy specyfikę pracy urzędników, zwiedziliśmy Urząd Miasta, a nawet mieliśmy okazję porozmawiać z „głową” naszego miasta w sali sesyjnej. Pamiątkowym zdjęciom nie było końca….

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU – 16 czerwiec

To już ostatni rok razem! Większość z Nas idzie już do szkoły, ale ostatnie dni zapadną Wszystkim w pamięci. Leśne Ludki jak zawsze bawią się wyśmienicie, zapraszając do zabawy, Panią Dyrektor, personel przedszkola i rodziców.

„Coś z niczego” – 10 czerwiec

Leśne Ludki, miały już okazję bawić się łykiem osikowym, a dzisiaj robiły „coś z niczego”, czyli kwiaty, jabłka i węże z butelek plastikowych.  Jeśli chcą Państwo zobaczyć jak to „wyczarować” to ZAPRASZAMY!

NA JAGODY – 6 czerwiec

W ramach współpracy ze Szkołą Podstawową nr 6, Leśne Ludki zostały zaproszone na przedstawienie pn. Na jagody. Mogliśmy podziwiać pierwszoklasistów i absolwentów naszego przedszkola.

Zajęcia prowadzone przez studentów – 4 czerwiec

W dniu 04.06.2014r zajęcia w Leśnych Ludkach, tym razem, prowadziła pani Basia – studentka/ stażystka.

Zajęcia prowadzone przez studentów – 30.05.2014

W dniu 30.05.2014r. zajęcia w naszej grupie prowadziła pani Ewelinka– studentka/praktykantka.

 

 

 

Tak dzieci i dorośli bawili się na Festynie 26 V

Jedną z wielu atrakcji  Festynu Rodzinnego był „Warcik”- maskotka Straży Miejskiej, gdyż przez całą imprezę przyświecało nam hasło:

„Bezpiecznie się bawimy- z ekologią przyjaźnimy!
rodziców do wspólnej zabawy zapraszamy, bo ich bardzo kochamy”.

Z wizytą u STRAŻAKÓW – 21 maj

Maj to miesiąc, w którym strażacy mają swoje święto, dlatego wybraliśmy się do Nich z wizytą. Panowie przywitali nas bardzo ciepło, przybliżyli tajniki swojej ciężkiej pracy oraz pokazali sprzęt, którego używają podczas akcji. Mogliśmy wejść do wozu, założyć kask a dwie panie zobaczyły krajobraz miasta z wysokości drabiny strażackiej.

Doświadczenia przyrodnicze – 19 maj

Cykliczne spotkania z ciekawymi ludźmi stały się już tradycją w naszym przedszkolu. Dzisiaj oglądaliśmy kolejne interesujące doświadczenia przyrodnicze a na koniec rozstrzygnięty został konkurs plastyczny. Wszystkie dzieci zostały wyróżnione słodką niespodzianką.