Aktualności Biedronki 2019-2020

Siatkarze w Przedszkolu- 14.01.2020r.

Dzisiaj- 14 stycznia– odwiedzili nas w przedszkolu przedstawiciele Aluron Virtu CMC Zawiercie. Jest to męski klub siatkarski z Zawiercia.  Sportowcy opowiedzieli dzieciom ile muszą ćwiczyć, jak wcześnie należy rozpocząć treningi oraz ile osób liczy drużyna. Siatkarze przeprowadzili z dziećmi rozgrzewkę oraz nauczyli sportowego okrzyku. Dziękujemy za spotkanie!

Ratownik w Przedszkolu- 13.01.2020r.

Dzisiaj-13 stycznia– w naszym przedszkolu gościliśmy Pana Ratownika Medycznego – Zbigniewa Fielka. Rozmawialiśmy o bezpiecznym zachowaniu się podczas ferii zimowych, utrwaliliśmy telefony alarmowe. Następnie przedszkolaki  z wielką uwagą przyglądały się jak pan ratownik demonstrował sztuczne oddychanie i masaż serca na przywiezionych przez siebie fantomach. Później  przedszkolaki próbowały same udzielać pierwszej pomocy pod bacznym okiem instruktora. BIEDRONKI wspaniale poradziły sobie z tak trudnym zadaniem – brawo!

Dziękujemy ! To była dla nas wszystkich bardzo cenna lekcja.

Dziecięcy Koncert Noworoczny- 10.01.2020r.

W piątek- 10 stycznia – w  MOK-u odbył się Dziecięcy Koncert Noworoczny pod patronatem Prezydenta Miasta Zawiercie.  Na scenie zaprezentowało się także nasze przedszkole. BIEDRONKI  wykonały taniec skrzacika. Dzieciom mocno kibicowali rodzice i członkowie rodzin, którzy śledzili występy swoich pociech. To były występy!

Dziękujemy wszystkim Rodzicom za piękne stroje i obecność!

Drodzy Rodzice i Przedszkolaki!

Podobny obraz

 

Przed nami ferie zimowe – czas relaksu i odpoczynku.

Dzieciom życzymy bezpiecznych, pogodnych, pełnych przygód oraz beztroskich ferii. Kreatywnego wykorzystania wolnego czasu. Po odpoczynku wracajcie do przedszkola pełni sił  i wrażeń.

Rodzicom  życzymy, by czas ferii przyniósł Państwu wiele pięknych chwil spędzonych wspólnie z Waszymi dziećmi.

Do zobaczenia za dwa tygodnie! 

 

Zaproszenie

                                                                                                              Babciu! Dziadku!

Znalezione obrazy dla zapytania OBRAZKI na dzień babci i dziadka  Już niedługo moi mili

Chcemy, byście z nami byli.

Wolnej chwili więc szukajcie,

Do drzwi naszych zapukajcie

Bo już teraz zapraszamy

Na okazję, którą mamy.

A to będzie wielka gratka

DZIEŃ  BABCI i DZIEŃ DZIADKA

Czasu wnukom nie żałujcie   

I powoli się szykujcie do NAS.

 

 

Spotkanie odbędzie się 31.01.2020r.(piątek) o godz.10.00 w sali gr. BIEDRONKI.

Babciu kochana, Dziadku kochany serdecznie Was zapraszamy i czekamy!

Wasze wnuczęta- Biedroneczki z panią wychowawczynią

Znalezione obrazy dla zapytania OBRAZKI na dzień babci i dziadka

WOŚP

Drodzy Rodzice!

W czwartek- 9 stycznia–  na terenie naszego przedszkola odbędzie się zbiórka pieniędzy na WOŚP, kto z Państwa ma ochotę wziąć w niej udział to prosimy dziecku „przygotować jakiś pieniądz”, by mógł  wrzucić go do puszki. Do każdej grupy wejdzie wolontariusz z puszką, aby zebrać od naszych małych darczyńców pieniądze. W tym roku zbierane będą  środki na zakup najnowocześniejszych  urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Dziękujemy!

Znalezione obrazy dla zapytania wośp2020

Ogłoszenie

Podobny obraz

 

Drodzy Rodzice!

W związku z koncertem w piątek- 10 stycznia o godz. 17.00, prosimy o odbiór dzieci z przedszkola do godz. 15.00. W MOK-u – w holu-  spotykamy się o godz. 16.15. Prosimy, aby dzieci były już przebrane w strój skrzata i w zmiennym obuwiu.

Dziękujemy!

Informacja dla Rodziców!

 

 

 

Drodzy Rodzice!

10.01.2020 r. ( piątek) o godz. 17.00 w MOK-u  odbędzie się „Dziecięcy Koncert Noworoczny”, w którym wystąpią dzieci z naszego przedszkola. Zwracamy się z prośbą do Rodziców  „BIEDRONEK” o przygotowanie stroju dla dzieci:  koszulka czerwona lub zielona, czarne getry, białe skarpety, czapka mikołajkowa oraz kołnierz z białej bibuły. Więcej informacji nt koncertu  u wychowawcy grupy.

Dziękujemy pięknie!