Aktualności Pajacyki 2019-2020

BEZPIECZNEGO WYPOCZYNKU !!!

Znalezione obrazy dla zapytania Obrazki do ferie zimowe

Życzymy udanych i bezpiecznych ferii zimowych – oby śniegu napadało, jak na wyżej zamieszczonym obrazku, oby wszyscy nacieszyli się uciechami związanymi ze sportami zimowymi, oby odpoczęli i nabrali sił do nowych zabaw i zadań przedszkolnych 🙂 A my czekamy na wszystkie dzieciaki uśmiechnięte i zadowolone wracające po zimowym wypoczynku 🙂

,,Nasze zabaweczki” :-)

10.01.2020 r. w Miejskim Ośrodku Kultury Zawiercie odbył się Dziecięcy Koncert Noworoczny pod tytułem – Muzyki i dzieci słuchaj sercem, nie uszami. Honorowym patronem koncertu został Prezydent Miasta Zawiercie – Pan Łukasz Konarski.                  W koncercie wzięły udział wszystkie dzieci z naszego przedszkola. Pajacyki zaprezentowały „Taniec zabawek”.

Dziękujemy przedszkolakom i rodzicom za pomoc, zaangażowanie i obecność 🙂

KONCERT NOWOROCZNY

W związku z planowanym koncertem w – piątek, 10 stycznia 2020r o godz. 17.00,

prosimy aby dzieci były odebrane z przedszkola w tym dniu do godz. 15.00.

Spotykamy się w MOK-u, w holu o godz. 16.15

Prosimy, aby dzieci były już przebrane w stroje lalek (dziewczynki), w stroje zabawek (chłopcy)                                i  aby miały w zmienne obuwie.

Dziękujemy 🙂

Pajacyki zagrały w WOŚP

9 stycznia 2020r,  na terenie naszego przedszkola odbyła się zbiórka pieniędzy w ramach WOŚP. Dzieci mogły  wrzucić swoje pieniążki do puszki WOŚP. W tym roku zbierane są środki na zakup najnowocześniejszych  urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju pomocy.

Dziękujemy 🙂

WOŚP

Znalezione obrazy dla zapytania obrazki do WOŚP 2020

czwartek – 9 stycznia 2020r,  na terenie naszego przedszkola odbędzie się zbiórka pieniędzy w ramach WOŚP, kto ma ochotę wziąć w niej udział to zapraszamy. Każde dziecko może  wrzucić ,,pieniążek” do puszki. Jak widać na plakacie – w tym roku zbierane będą  środki na zakup najnowocześniejszych  urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju pomocy.

Dziękujemy 🙂

Wielka Liga Czytelników

Serdecznie zapraszamy do udziału w V Ogólnopolskim Konkursie „Wielka Liga Czytelników”.

Konkurs kierujemy do naszych przedszkolaków i ich rodziców. Ma na celu zachęcenie do czytania książek wraz z rodzicami.      Misją wydarzenia jest promowanie czytelnictwa jako ciekawej i rozwijającej formy spędzania czasu wolnego. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych czytelników.
Aby wziąć udział w konkursie zgłoś chęć udziału do wychowawcy grupy. Zostaniesz poinformowany o szczegółach konkursu.
Nie zwlekaj – dołącz do grona czytelników, zapraszamy!

Chęć udziału w konkursie można zgłaszać do 10.01.2020 r.

KONCERT NOWOROCZNY

Podobny obrazPodobny obraz

Przypominamy, że 10.01.2020 r. (piątek)         o godz. 17.00 w MOK Zawiercie  odbędzie się „Dziecięcy Koncert Noworoczny”,  w którym wystąpią dzieci z naszego przedszkola.

„PAJACYKI”  wystąpią w tańcu zabawek. Prosimy więc o przygotowanie strojów dla dzieci:

DZIEWCZYNKI (laleczki) – białe rajstopki, białe koszulki jednolite, spódniczki będą zielone, w których już tańczyłyśmy. Włosy powinny być uczesane w dwa kucyki z widocznymi zielonymi kokardami.

CHŁOPCY (dowolne zabawki lub postacie bajkowe) – powinni być przebrani za zabawkę lub postać bajkową.

DZIĘKUJEMY 🙂