Elżbieta Opuchlik

ALLELUJA!

WYCIECZKA 12.04.2019.

W piątek pojechaliśmy z „Leśnymi Ludkami” i „Smerfami” na wycieczkę do Kuźniczki Nowej. Zobaczyliśmy, jak upiec świątecznego baranka, jak ozdobić styropianowe jajko i jak umieścić woskowego baranka w owsie. Zmierzyliśmy także własnymi krokami długość łąki. Miała około stu kroków. Mogliśmy też pojeździć na bardzo mądrych koniach (umiały liczyć, rozróżniać kolory i całować!) I wcale się nie baliśmy!

PRZYGODY KOZIOŁKA MATOŁKA 11.04.2019.

W czwartek przyjechał do naszego przedszkola teatrzyk „Skrzat” z Krakowa. Obejrzeliśmy przygody, jakie miał koziołek podczas poszukiwania Pacanowa. Chwilami było groźnie!

 

RAJD „PRZEBIŚNIEGOM NA SPOTKANIE” 30.03.2019.

W sobotę uczestniczyliśmy w kolejnym już rajdzie pieszym „Przebiśniegom na spotkanie”. Trasa prowadziła z Karlina przez Bzów do Kromołowa, gdzie była meta. Siedem kilometrów pokonaliśmy bez trudu, pogoda dopisała, humory – też!

BARDZO DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM UCZESTNIKOM RAJDU ZA WYTRWAŁOŚĆ I PRZESYMPATYCZNĄ ATMOSFERĘ! DO ZOBACZENIA NA SZLAKU!

CZYTAJĄCY RODZICE 27.03.2019.

Wczoraj z Mamą Kubusia ćwiczyliśmy ruchomość narządów artykulacyjnych. Zachęciła nas do tego bohaterka książeczki, wyjątkowa mucha o imieniu Fefe. Bardzo dziękujemy Pani Joannie za wesołą zabawę!

KIERMASZ WIELKANOCNY

 

Już niedługo Wielkanoc.

Jak co roku w naszym przedszkolu organizujemy Kiermasze Świąteczne. W związku z tym zwracamy się do Państwa z wielką  prośbą. Prosimy o wykonanie, przygotowanie i przyniesienie ozdób wielkanocnych na nasz świąteczny kiermasz.
Wszystkie Państwa dary prosimy przynosić do dnia 5 kwietnia – do p. Lucyny i p. Agnieszki.
Liczy się pomysł, kreatywność i dobre chęci. Zachęcamy Państwa do udziału, liczymy na Was Drodzy Rodzice.

Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na pomoce dydaktyczno-naukowe dla dzieci.

DZIĘKUJEMY!!

 

POWITANIE WIOSNY 21.03.2019.

Tańcem i wspólną zabawą z dziećmi z grupy „Misie” w czwartek pożegnaliśmy Zimę. W barwnym korowodzie przeszliśmy po osiedlu. W przedszkolnym ogrodzie szukaliśmy oznak wiosny. Gaik znalazła Amelka ze starszej grupy.