Wanda Bochenkiewicz

WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM!

Niektórzy byli już z nami przed wakacjami, niektórych pierwszy raz w przedszkolu powitamy! Wszystkich jednak witamy bardzo serdecznie i zapraszamy do wspólnych zabaw i zajęć w grupie Pajacyki! Zapewne będzie wesoło i ciekawie – jak zawsze w naszym przedszkolu!
Rodziców natomiast zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań aby ich pociechy były zadowolone i uśmiechnięte w każdym dniu pobytu, w przedszkolu – aby czuły się u nas bezpiecznie i komfortowo! Życzymy Rodzicom wytrwania i konsekwencji oraz zrozumienia dla obaw niektórych dzieci, związanych z wstąpieniem do nowego środowiska, z poznawaniem nowego otoczenia, kolegów i pań, z rozstaniem z najbliższymi!
ZAPRASZAMY RODZICÓW NA PIERWSZE ZEBRANIE INFORMACYJNE I ORGANIZACYJNE – 2.09.2014r. o godz. 17.00

Do widzenia Przedszkole, do widzenia Pajacyki! Już innymi bajkowymi postaciami będziemy po wakacjach!

Kolejny roczek już za nami,
nie będziemy już Pajacykami,
każdy z nas jest większy,
każdy z nas mądrzejszy.
Teraz na chwilę się pożegnamy
a po wakacjach znowu spotkamy!
Tak właśnie pożegnała się kolejna grupa wesołych Bajkoludków. Podobnie jak nasi starsi i młodsi koledzy – bawiliśmy się jak zawsze wyśmienicie. Pani Dyrektor uznała, że godnie zastąpimy wychodzących z przedszkola starszaków – tańce, piosenki i wiersze były naprawdę na wysokim poziomie! Było nam bardzo miło usłyszeć te słowa – DZIĘKUJEMY!
DZIĘKUJEMY TEŻ RODZICOM ZA POMOC W ZORGANIZOWANIU UROCZYSTOŚCI I ZA CAŁOROCZNĄ WSPÓŁPRACĘ! ŻYCZYMY BEZPIECZNYCH I POGODNYCH WAKACJI! DO ZOBACZENIA WE WRZEŚNIU!

RODZINNY PIKNIK za nami – DZIĘKUJEMY RODZICOM za jego zorganizowanie!!!

Podziękowania kierujemy do wszystkich Rodziców, aktywnie zaangażowanych w organizację tego przedsięwzięcia i pomagającym naszej placówce!
Szczególnie dziękujemy za:
ciasta – Rodzicom POLI B., JULI W., WIKTORII N., NATALKI P., JULI F.
napoje – Rodzicom ANI C., AMELKI J., FILIPA J., NIKODEMA Ł., OLAFA M., JULI Z., MIŁOSZA P., AMELKI R., KUBY S., JASIA W., ERNESTA Z., OLGI Ż.
pomoc w przygotowaniach do pikniku – Rodzicom NATALKI P. i WIKTORII N.
pomoc przy stoisku z kiełbaskami – Dziadkowi JASIA W. oraz Rodzicom AMELKI R., NATALKI P., JULI F.
DZIĘKUJE cała grupa PAJACYKÓW ze swoimi paniami!!!

STRAŻ POŻARNA w naszym przedszkolu!

Było bardzo wesoło – strażacy pokazali nam wóz strażacki, przymierzaliśmy hełmy strażackie, laliśmy wodę z gaśnicy, a na koniec zaśpiewaliśmy strażakom piosenkę i wręczyliśmy laurki z wierszowanymi życzeniami, napisanymi przez naszą panią. Czekamy z niecierpliwością, na odwiedziny strażaków w przyszłym roku!!!